Pohyb je nejlepší investice do zdraví, jakou můžeš udělat

Zdraví je bohatství a pravidelně se hýbat je klíč k jeho udržení. Investice do pohybu je investicí do aktivnějšího, zdravějšího a šťastnějšího života. Přinese ti více energie, lepší náladu a zvládání stresu.

Proč spolupracovat semnou

  • Vybuduješ pevné základy - první měsíce věnujeme získání širokého základu schopností a dovedností, které tě podrží v životě i cestě za tvými cíli. Síla, obratnost, vytrvalost ale i správné návyky
  • Ovládneš svoje tělo - Od základních pohybových vzorů po pokročilé cviky. Zlepšíš svojí koordinaci a naučíš se spoustu nových věcí
  • Komunikace, zpětná vazba a odpovědnost - Nenabízím informace - nabízím vedení. S mojí pomocí zvládneš nedostatek motivace i překonání tréninkových problémů
  • Cíle a cesta za nimi - ať máš jen hrubou představu nebo naopak velmi konkrétní cíl, společně načrtneme cestu. Vždy jsi součástí procesu

Kdo jsem?

Jmenuji se Oldřich Polreich a už skoro 10 let pomáhám klientům na jejich pohybové cestě. Moje vášeň pro pohyb začala parkourem a akrobacií, díky které jsem se musel naučit, jak se starat o své tělo a klouby ve vysoce nárazovém sportu.

Získal jsem základy v silovém tréninku, rozvoji mobility a rehabilitaci po zraněních. Své zkušenosti jsem pak uplatnil jako trenér nejdříve ostatních sportovců a pak i běžné populace. 

Pomáhal jsem zakládat a následně působil jako trenér ve firmě Dark Side Movement, kde jsem během let přišel do styku s mnoha tréninkovými metodami a hlavně se stovkami klientů s různými problémy - to byly nejcennější zkušenosti pro moji trenérskou praxi.

Aktuálně se specializuji na práci s lidmi, kteří chtějí zlepšit svůj vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu. Nahrávám také podcast Pohledy do hloubky, ve kterém se věnuji tréninku, vzdělání a osobnímu rozvoji

Kde trénuji

Osobní tréninky vedu v soukromé tělocvičně Iron Will Training. Nachází se v moderních prostorách ZET office - Nové Zbrojovky na adrese Lazaretní 925/9, 615 00 v Brně-Židenice. V areálu je možnost bezplatného parkování.

Cena

Osobní trénink (60 minut): 900kč

Jak se můžeš přihlásit?

Pokud máš zájem o spolupráci, zamluv si úvodní trénink v rezervačním systému:

Rezervuj si svůj trénink

S jakýmikoliv dotazy se můžeš ozvat do registračního formuláře

FAQ

Co budeme dělat?

Hodně záleží na tvých cílech a začáteční úrovni. Každopádně si projdeš rozvojem všech standardů, které ti pomůžou na cestě za jakýmkoliv cílem. Naučíš se základní pohybové vzory, zlepšíš mobilitu, aktivuješ střed těla a nabereš sílu. Budeme se věnovat i koordinaci a obratnosti. Jakmile budou tyto základy položeny, můžeme se zaměřit na konkrétní dovednosti nebo cíle, které jsou pro tebe důležité.

Nemám specifické cíle - chci se hýbat a vypadat lépe

Rozhodně není potřeba jít hned do maxima. Pro každého začátečníka tvořím základní program. Naučím tě techniku cvičení, rozhýbeš se a vybuduješ sílu. Díky tomu se budeš cítit lépe, zlepšíš si zdraví, nabereš svaly a položíš super základ. Poté se můžeme domluvit, jestli tě láká něco pokročilejšího. A pokud ne, zcela v pořádku - trénink má sloužit tobě, ne naopak.

Vracím se po zranění/mám specifický problém

S prací s klienty po zraněních mám bohaté zkušenosti. Výhodou individuálního coachingu je integrace tréninku do léčebného / rehabilitačního procesu. Při tvorbě programu vždy zohledňuji doporučení lékaře nebo fyzioterapeuta. Trénink tak může podpořit tvoji rehabilitaci místo toho, aby jí překážel. Určitě se ozvi a vykomunikujeme podrobnosti.

Nejsem z Brna - nabízíš i online/kombinovanou spolupráci?

Online coaching semnou je možný - probíhá formou vypracovaného tréninkového plánu s instruktážními videi + pravidelným videohovorem alespoň 1x týdně. Je možnost i kombinovat online plán s občasnými návštěvami v gymu. Ozvi se a doladíme podrobnosti.


Zkušenosti klientů:

Baví mě pozorovat, jak jsem každý trénink o malý kousek lepší. Olda umí přesně tu správnou míru pushnuti vpřed, aby byl pokrok, ale zároveň nedocházelo k přetrénování. Je to parádní kombinace vážného tréninku a trochu hravého zpestření.
- Petra, bojovnice v thajském boxu

Olda je vynikající trenér s pozitivním přístupem. Mám po operaci obou kolen a zaměřujeme se na jejich stabilizaci a na zpevnění celého těla. Olda dokonale vysvětluje důvod a techniku každého pohybu. Jsem s ním maximálně spokojen, protože skvěle reaguje na mé potřeby a pohybové omezení. Doporučuji ho každému, kdo hledá kvalitního a empatického trenéra.
- Kuba, analytik

"Ráda bych všem doporučila online coaching. Olda má skvělé znalosti jak v teoretické rovině, tak s výukou v praxi a dokáže skvěle pracovat na potenciálu cvičícího. Ocenila jsem individuální přístup a schopnost adaptovat trénink k mému sportu. Těším se v budoucnu na další spolupráci."
-
Lenka, osobní trenér

"S Oldou jsem strávil intenzivní rok. Pomohl mi vykompenzovat bolesti zad, výrazně zesílit a zvládnout pro mě cviky dříve svou náročností a komplexitou naprosto nemyslitelné, například muscle-up nebo L-sit. Navíc to byla parádní jízda, která mě bavila a na každé cvičení jsem se těšil. Práce na stravě, koordinaci pohybu a udržitelnosti cvičení už byla jen třešnička na dortu 💪"
-
Martin, psycholog

"S Oldou se mi poprvé v životě podařilo cvičit pravidelně a hlavně se na cvičení těšit. Za rok cvičení jsem neuvěřitelně zesílila, přestaly mě bolet záda a cvičili jsme cíleně i na kompenzaci mojí skoliózy. Naučila jsem se spoustu nových cviků a navíc to vždy byla i legrace. Díky za vše!"
- Pavla, psychiatrička